Veel gestelde vragen

Wij krijgen heel veel vragen. Daarom een paar snelle antwoorden:

Hoe verzenden jullie?

Wij versturen alles per post. Hierdoor hoef je niet thuis te zijn om onze producten in ontvangst te nemen! Daarnaast kunnen wij hierom gratis verzending aanbieden bij al onze zendingen.

Hoe lang duurt het voordat ik mijn starter set (eerste bestelling) in huis heb?

Na ontvangst van je aanmelding bij Shaversclub komt je starter set binnen 4-6 werkdagen naar je toe per post, maar vaak wat sneller. De cartridge navullingen ontvang je iedere maand op ongeveer eenzelfde moment in de maand.

Wanneer ontvang ik mijn navul cartridges?

De navul cartridges ontvang je iedere 1, 2, of 3 maanden, afhankelijk van jouw eigen keuze bij het aanmelden. Wij versturen de cartridges van al onze leden rond het midden van de maand. Dit houdt in dat deze gemiddeld iedere maand rond de 23e binnenkomen bij je!

Natuurlijk weer via de post, dus je hoeft niet thuis te zijn voor ontvangst.

Hoe kan ik de naleveringen stop zetten?

Je naleveringsservice kun je op inactief zetten via je account pagina. Deze staat onder het kopje ‘mijn scheerservices’. Daar klik je op de pauze knop.

Hier kun je deze ook weer gemakkelijk activeren, als je weer mesjes van ons wilt ontvangen.

Zit ik ergens aan vast?

Nee je zit nergens aan vast. Niet eens een maandelijks opzegtermijn. Je kunt op ieder moment je lidmaatschap stil zetten. Wil je een nalevering niet ontvangen? Dan kan je zelfs tot en met de dag voordat de nalevering order wordt geplaatst (dit gaat automatisch) je lidmaatschap nog stil zetten.

Jij bent eigen baas!

Komen er hier en daar nog kosten bij?

Nee, wij hebben geen addertjes onder het gras waardoor je opeens verzendkosten, of iets dergelijks moet betalen. Een nalevering kost bij ons 7 of 10 euro, afhankelijk van het model. Dat is het. 

Wij houden het graag simpel en transparant! 🙂

Waar kan ik onafhankelijke ervaringen over jullie lezen?

Wij staan achter ons product. Daarom hebben wij, als enige scheermerk in Nederland een onafhankelijke partij (TheFeedbackCompany) ingezet voor het verzamelen van recensies over onze mesjes. Hier zitten leden bij, maar dus ook ex-leden. Dit bedrijf is erkend door Google voor het verzamelen van onafhankelijke recensies. Hierom mogen wij deze recensies ook gebruiken bij advertenties.

Je kunt de ervaringen hier vinden. Er staan ook links hiernaar toe op onze homepage.

Ik ben op zoek naar een diep gesprek. Waar kan ik terecht?

Je kan bij onze ledenservice terecht via onze contact pagina. Onze ledenhulpen staan voor je klaar! Voor een diep gesprek of bijvoorbeeld een leuke discussie over zwarte piet, kun je bij ons terecht.

Alle vragen die je hebt over onze club mag natuurlijk ook…

Heb je een andere vraag? Neem dan gerust even contact met ons op. Wij beantwoorden heel graag al je vragen!